Polska młodego odkrywcy – mapa ścienna od ArtGlob

Po znakomicie przyjętej mapie ściennej dla dzieci „Świat młodego odkrywcy”, ArtGlob przygotował drugą z cyklu, podobnie opracowaną mapę, tym razem Polski.
Ciepłe, wyraziste barwy, doskonały projekt graficzny z zabawnymi rysunkami, wiele potrzebnych, podanych w formie ciekawostek informacji – walor edukacyjny, ale i dekoracyjny mapy „Polska młodego odkrywcy”, z powodu swojej urody – jest nie do przecenienia.
Mapa ukazuje regiony geograficzne naszego kraju, województwa i ważne miasta Polski, rzeki, jeziora, górskie pasma ze szczytami, parki narodowe itp. Umieszczono na niej ponumerowane piktogramy, odnoszące się do takich elementów, jak zabytki i charakterystyczne budowle, stroje i mundury, zwierzęta i rośliny, wydarzenia i postacie z legend i historii, kultury i współczesności.
Po obu jej stronach zamieszczono opisy piktogramów, a u dołu znalazło się także miejsce na herby województw i ich stolic.

Zabezpieczona wysokiej jakości laminatem, po którym da się pisać ścieralnymi mazakami, widocznych rozmiarów (140 cm x 100 cm), przyciąga uwagę i rozwija wyobraźnię, zachęcając do samodzielnej aktywności. Ten inny, przyjazny dziecku sposób zdobywania wiedzy, dzięki stałej obecności mapy w zasięgu wzroku jest tym skuteczniejszy, że odbywać się może w zaciszu własnego pokoju.
Mapy ArtGlob są świetnym, nietuzinkowym pomysłem na prezent dla każdego ciekawego świata młodego człowieka!

Zobacz mapę w ArtTravel.pl 

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.