Specjalistyczne mapy od Tabacco

Do portfolio wydawnictw specjalizujących się w szeroko pojętej kartografii, dystrybuowanych przez Lider Serwis, dołączyło włoskie Tobacco. Ich ofertę stanowią przede wszystkim mapy turystyczne różnych regionów Alp. Staranność wykonania i dbałość o szczegóły, połączone z wymogiem przejrzystości oraz estetyka każdego projektu – takie właśnie założenia przyświecają temu wydawcy.
 Pięknie zaprojektowane, w przyjaznej oku tonacji zieleni, ze starannie rozrysowanymi szczytami, szczegółowe, ale nieprzeładowane informacjami mapy w podziałce 1:25 000, pozwalają na dokładne zapoznanie się z umieszczonymi na nich treściami, a wyczerpująca legenda ułatwia korzystanie. Jest tu miejsce na drogi i przełęcze, szlaki piesze, rowerowe i narciarskie, ważne obiekty turystyczne i przyrodnicze, bazę turystyczną, komunikację itp. Wszystkie mapy mają plastikowe etui z podziałką potrzebną do obliczania odległości.

Ponieważ Alpy są popularnym wśród polskich turystów celem zimowych wypraw narciarskich, warto polecić im te znakomite, przygotowane przez profesjonalistów mapy.

 

Zobacz ofertę map Tabacoo w arttravel.pl

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.