ArtTravel na 5. Warszawskich Targach Książki

Od 22 do 25 maja 2014 r. Stadion Narodowy w Warszawie zapełni się reprezentującymi 23 kraje wystawcami (będzie ich ponad 700, polskich i zagranicznych) oraz zwiedzającymi.
Miłośnicy literatury w ciągu najbliższych dni będą mieli znakomitą okazję zapoznać się z nowościami i bestsellerami ostatnich miesięcy, wybrać sobie coś z szerokiej oferty książek, proponowanych ze specjalnym, targowym rabatem, zdobyć autograf ulubionego pisarza czy bohatera biografii. Przewidziano prawie 700 autorskich spotkań!

W tym roku ArtTravel.pl, największa księgarnia turystyczna w kraju, zaprasza na swoje stoisko nr 24 w sektorze H. Naszymi gośćmi będą Giorgi Maglakelidze, autor książek „Gruzja. Przewodnik reportażowo-kulturowy” i „Toasty gruzińskie”. 24 maja w sobotę, w  godz. 15.00-17.00 opowie, jak zaplanować ciekawą, bezpieczną i tanią wyprawę do Gruzji. Z kolei Monika Witkowska, podróżniczka i miłośniczka gór, podpisze swój najnowszy tytuł „Everest. Góra Gór” (25 maja, niedziela, godz. 13.30-16.00).

Podczas targów obowiązywać będzie rabat na wszystkieoferowane przez nas produkty, minimum -20%. Oprócz literatury podróżniczej i przewodników, będą również dostępne m.in.  mapy i atlasy samochodowe renomowanego wydawnictwa kartograficznego Freytag & Berndt, piękne globusy włoskiego producenta Nova Rico oraz pomoce edukacyjne ArtGlob z geografii  i przyrody dla starszych dzieci – mapy ścienne, puzzle i kolorowanki.

Bądźcie tam z nami!

Kategorie: InformacjeTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.