Krakowskie targi książki z udziałem ArtTravel.pl

Październik stał się już, podobnie jak maj, domyślnym miesiącem, kiedy wydawcy z Polski i zagranicy spotykają się w Krakowie, by sprawdzić, co ciekawego dzieje się w ich branży.
23-25 października 2014 r. będą miały miejsce 18. Międzynarodowe Targi Książki, po raz pierwszy z znakomitej lokalizacji w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO, przy ulicy Galicyjskiej 9. Nowoczesne, przestronne, klimatyzowane wnętrza, pomieszczą w o wiele bardziej komfortowych niż do tej pory warunkach wszystkich zainteresowanych wystawców i zwiedzających.
Organizatorzy przewidują obecność wydawców m.in. z Belgii, Czech, Wielkiej Brytanii, Grecji, Niemiec, Hiszpanii czy Australii. No i oczywiście z Polski.
Mocnym punktem targów są zawsze spotkania z autorami, gromadzące wielu czytelników i miłośników literatury. W tym roku do najbardziej oczekiwanych autorów na pewno zalicza się autor kultowego „Wyznaję” Jaume Cabre, a z polskiej reprezentacji – Zygmunt Miłoszewski, Szczepan Twardoch czy Beata Pawlikowska.

Księgarnia ArtTravel.pl przy tej okazji zaprasza do swojego targowego stoiska C62, gdzie zaprezentuje starannie wybraną ofertę produktową, spośród której warto zwrócić uwagę na książki i pomoce szkolne ArtGlob, przydatne przy nauce przyrody i geografii w szkole podstawowej(mapy ścienne, kolorowanki i puzzle edukacyjne) , mapy i atlasy samochodowe austriackiego wydawnictwa Freytag & Berndt, podświetlane globusy producenta z Włoch, Nova Rico, a także przewodniki turystyczne i literaturę podróżniczą. Wszystko objęte będzie specjalnym targowym rabatem -20% i więcej.
Warto nas odwiedzić!

Kategorie: InformacjeTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.