Zapraszamy na 6. Warszawskie Targi Książki

Targi książki na Stadionie Narodowym w Warszawie, które odbędą się w dniach 14-17 maja 2015 r. z roku na rok nabierają coraz większego rozmachu. Na tegorocznych swoją obecność zapowiedziało ponad 850 wystawców z Polski i z zagranicy, z 28 krajów.
Oprócz gościa honorowego, Francji, pojawią się wydawcy z Australii, Chin, Niemiec, USA, Włoch czy Izraela. Będzie okazja do ponad 800 rozmaitych spotkań – z autorami, tłumaczami, bohaterami książek. Wiele oficyn właśnie na targi zaplanowało premiery swoich nowych publikacji.
Organizatorzy spodziewają się jeszcze  więcej niż w ubiegłym roku zwiedzających, gdy było ich 63 tysiące.  Do nich – mamy nadzieję – dołączą ci, których zapraszamy na stoisko ArtTravel nr 157 w sektorze D19.
Będziemy na nim eksponować wszystko to, co pozwoli dobrze zaplanować zbliżający się letni sezon urlopowy. Mamy w ofercie m.in. wysokiej jakości mapy samochodowe i turystyczne Freytag & Berndt, znakomite, popularne na całym świecie przewodniki Lonely Planet, nowości i bestsellery literatury podróżniczej. Tylko u nas można będzie podziwiać piękne, podświetlane globusy włoskich producentów Nova Rico i Zoffoli, znajdzie się tu również miejsce na  pomoce edukacyjne ArtGlob – mapy ścienne, puzzle i kolorowanki z mapami dla dzieci.
Cała oferta dostępna z rabatem -20% i więcej. Serdecznie zapraszamy!

Kategorie: InformacjeTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.