Lider Serwis dystrybutorem map Michelin

Grupa Michelin to międzynarodowy koncern, którego nazwa po pierwsze kojarzona jest z najnowocześniejszymi technologiami produkcji opon, po drugie zaś – ze znakomitymi przewodnikami turystycznymi i gastronomicznymi. Charakterystyczne gwiazdki Michelina oznaczają najwyższy możliwy standard, stanowiąc znakomitą rekomendację dla potencjalnych gości. Obok przewodników, znaczące miejsce w ofercie części wydawniczej stanowią również mapy i atlasy samochodowe, mapy turystyczne oraz plany miast. Są starannie wykonane, o wysokiej jakości merytorycznej, zawierają wiele użytecznych informacji.

Obecne w ponad 90 krajach na całym świecie, co roku sprzedają się w 20 milionach egzemplarzy (razem z przewodnikami), ciesząc się uznaniem zwłaszcza w krajach francuskojęzycznych, Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W Polsce produkty kartograficzne Michelina pojawiły się prawie 10 lat temu, Lider Serwis dołączył do grona ich dystrybutorów, oferując je za pośrednictwem księgarni ArtTravel.

Mapy i atlasy Michelin przydadzą się szczególnie tym,  którzy chcą zaplanować podróż lub turystyczną wyprawę, korzystając z godnego zaufania źródła, podpowiadającego nie tylko trasę czy szlak, ale i najciekawsze punkty po drodze.
Na każdej z map można znaleźć:
- rozbudowaną sieć dróg z kilometrażem,
- przydatną tabelę odległości z orientacyjnym czasem przejazdu,
- porty lotnicze, odprawy promowe itp.,
- najważniejsze atrakcje turystyczne,
- parki narodowe, rezerwaty przyrody, punkty widokowe,
- indeksy miejscowości,
- plastycznie zarysowaną rzeźbę terenu.

Nie ma wątpliwości, co do tego, że seria map i atlasów samochodowych Michelin znakomicie sprawdzi się w każdej, dłuższej lub krótszej podróży w każdym zakątku świata

Oferta kartografii Michelin dostępna jest również w sklepie ArtTravel.pl. Zobacz ofertę>>

Kategorie: InformacjeTagi: , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.