Nowe wydanie atlasu Europy 1:700 000 już jest dostępne

Planując bliższą lub dalszą podróż, niezależnie od tego, jaki będzie miała charakter, warto się zabezpieczyć przed niespodziankami w trasie i mieć przy sobie podręczny i poręczny atlas samochodowy. Najnowszy samochodowy atlas Europy, opracowany przez specjalistów z renomowanego austriackiego wydawnictwa kartograficznego Freytag & Berndt jest takim właśnie rozsądnym wyborem.

W najnowszym, aktualnym wydaniu,  „Europa. Atlas samochodowy 2016” – najpopularniejszy w naszej części globu atlas, w precyzyjnej skali 1: 700 000, jest idealnym narzędziem służącym do bezpiecznej nawigacji, niezależnym od GPS-u i baterii, niezbędnym dla każdego kierowcy ceniącego komfort poruszania się po nieznanym terenie.

Ważny walorami tego tytułu są funkcjonalność i przyjazny sposób prezentowania treści. Potrzebne informacje można znaleźć tutaj naprawdę szybko, czemu sprzyja temu kod kolorystyczny poszczególnych części:
- Przegląd (fioletowa)
z mapą fizyczną, mapą Strefy Schengen, strefy EURO, stref czasowych oraz wyborem najistotniejszych informacji o poszczególnych państwach,
- Atlas Europy  w skali 1:700 00 (czerwona)
ze szczegółowymi mapami regionów i części kontynentu, z indeksem miejscowości z kodami pocztowymi,
- Atlas Europy  w skali 1:2 000 00 (zielona)
z Białorusią, Ukrainą, Rosją, Turcją, Armenią, Gruzją, Azerbejdżanem, z indeksem miejscowości z kodami pocztowymi,
- Plany miast (niebieska)
64 najważniejsze europejskie miasta, takie jak Paryż, Berlin, ale i Neapol czy Zagrzeb.

 

Zobacz atlas w sklepie ArtTravel.pl >>>

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.