Lider Serwis – dystrybutorem firmy Educa Borras

Miło nam poinformować, że w lipcu (?) 2015 r. Lider Serwis rozpoczął współpracę ze znakomitym wydawnictwem Educa Borras, mającym swoją siedzibę w Barcelonie i tym samym stał się jej oficjalnym dystrybutorem na polskim rynku.

Educa Borras od ponad 20 lat specjalizuje się zabawkach i pomocach edukacyjnych dla młodszych i starszych dzieci, a znakomitą część jej oferty stanowią puzzle, przeznaczone dla miłośników układanek w wieku od kilku do nawet stu kilku lat. Będą one dostępne w  sklepach Arttravel  – internetowym i dwu placówkach stacjonarnych, w Łodzi i Warszawie.

Puzzle Educa to twórcza zabawa i inspirujący relaks, rozbudza zainteresowanie światem i ludźmi, kulturą, historią i współczesnością, przemawia do wyobraźni, uczy cierpliwości i dokładności.
Dzieciom na pewno spodobają się barwne obrazki z historii naszej cywilizacji – starożytnego Egiptu czy Rzymu, pełne humoru i zabawnych szczegółów.
W ofercie dla dorosłych do ułożenia seria znakomitych fotografii z najbardziej klimatycznych  miast świata, chętnie odwiedzanych przez turystów (m.in.  Paryż, Wenecja, Londyn), przybliżająca je wszystkim fanom puzzli i podróży „w jednym”.
Trwałe, dobrze wyprofilowane, z solidnie zabezpieczoną powierzchnią, w eleganckiej stylistyce, mogą służyć długie lata.

Wystarczy popatrzeć, by stwierdzić, że to idealny pomysł na prezent.

Ofertą Educa można zapoznać się w naszym sklepie internetowym ArtTravel.pl

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.