Rzeczpospolita Polska – nowa mapa od ArtGlob

Wydawnictwo ArtGlob, specjalizujące się w pomocach naukowych z geografii, przygotowało nowy, znakomitej jakości produkt – mapę ścienną „Rzeczpospolita Polska”. Świetnie opracowana od strony wizualnej, stylizowana i klasyczna w wyrazie, powstała z myślą o eleganckich wnętrzach gabinetów, biur, urzędów i pracowni.

Wyraźnie zaznaczony podział administracyjny, z rozbudowaną siecią najważniejszych dróg wraz z ich numeracją, wysmakowane ryciny charakterystycznych dla stolic regionów budowli oraz zwięzły, ale treściwy opis wszystkich województw w oddzielnej ramce u dołu map – to wszystko na doskonale zaprojektowanej graficznie, pięknej mapie.
Dwustronnie laminowana i wodoodporna, o wielkości 100 x 120 centymetrów, ze specjalnym laminatem strukturalnym na powierzchni, który sprawia, że wygląda jak wydrukowana na płótnie. Jej krawędzie zabezpieczono drewnianymi, pasującymi do całości, ciemnymi listwami lub – do wyboru – rurkami PCV albo aluminiowymi.

Dzięki stonowanej, delikatnej palecie barw będzie harmonizować z tradycyjnym wystrojem, sprawdzając się zarówno jako ozdoba, jak i potrzebna czasem „ściągawka” z informacjami, które trzeba mieć pod ręką. Dla wszystkich ceniących pełne artyzmu, ale funkcjonalne wzornictwo

 

Mapę można również zobaczyć w naszej księgarni internetowej ArtTravel.pl jak i również w naszych księgarniach w Warszawie i Łodzi.

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.