ArtTravel.pl zaprasza na Salon Ciekawej Książki do Łodzi

W tym roku już po raz piąty w dniach 20-22 listopada odbędzie się w Łodzi Salon Ciekawej Książki. Gościć będzie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, przy ulicy Piotrkowskiej 282. Na trzech piętrach rozlokują swoje stoiska oficyny wydawnicze, dystrybutorzy i księgarze z całej Polski, prezentując najciekawsze publikacje ze swojej oferty, z wieloma nowościami i premierami ostatnich tygodni.

Beletrystyka, literatura faktu, reportaże i książka dziecięca to tylko wybrane spośród wielu propozycje, jakie będzie można obejrzeć i zakupić, jak zwykle ze specjalną, „salonową” zniżką.
Wśród wystawców znajdą się m.in. Agora, Znak, Helion, Zakamarki, Nasza Księgarnia, Rebis czy National Geographic. Warto też zaplanować spotkania ze znakomitymi autorami, w których gronie znaleźli się m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Dehnel, Katarzyna Bonda czy Vincent V. Severski.



W imieniu ArtTravel.pl zapraszamy na stoisko nr 12 na pierwszym piętrze zabytkowego wnętrza muzeum. Będziemy tam czekać ze starannie wybraną spośród naszych najciekawszych produktów ofertą, dostępną w cenach co najmniej -20% niższych niż detaliczne.

Puzzle edukacyjne, podkładki na biurko, kolorowanki i mapy ścienne młodego odkrywcy firmy ArtGlob, atlasy i mapy turystyczne i samochodowe m.in. Freytag & Berndt, piękne, włoskie globusy Nova Rico, cenione na całym świecie przewodniki w j. angielskim Lonely Planet, literatura podróżnicza – to właśnie u nas znajdziecie!
Zapraszamy w piątek (20.11) i sobotę (21.11) w godz. 11-18 oraz w niedzielę (22.11) w godz. 10-16.

Kategorie: InformacjeTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.