ArtTravel.pl zaprasza na Salon Ciekawej Książki do Łodzi

W tym roku już po raz piąty w dniach 20-22 listopada odbędzie się w Łodzi Salon Ciekawej Książki. Gościć będzie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, przy ulicy Piotrkowskiej 282. Na trzech piętrach rozlokują swoje stoiska oficyny wydawnicze, dystrybutorzy i księgarze z całej Polski, prezentując najciekawsze publikacje ze swojej oferty, z wieloma nowościami i premierami ostatnich tygodni.

Beletrystyka, literatura faktu, reportaże i książka dziecięca to tylko wybrane spośród wielu propozycje, jakie będzie można obejrzeć i zakupić, jak zwykle ze specjalną, „salonową” zniżką.
Wśród wystawców znajdą się m.in. Agora, Znak, Helion, Zakamarki, Nasza Księgarnia, Rebis czy National Geographic. Warto też zaplanować spotkania ze znakomitymi autorami, w których gronie znaleźli się m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Dehnel, Katarzyna Bonda czy Vincent V. Severski.W imieniu ArtTravel.pl zapraszamy na stoisko nr 12 na pierwszym piętrze zabytkowego wnętrza muzeum. Będziemy tam czekać ze starannie wybraną spośród naszych najciekawszych produktów ofertą, dostępną w cenach co najmniej -20% niższych niż detaliczne.

Puzzle edukacyjne, podkładki na biurko, kolorowanki i mapy ścienne młodego odkrywcy firmy ArtGlob, atlasy i mapy turystyczne i samochodowe m.in. Freytag & Berndt, piękne, włoskie globusy Nova Rico, cenione na całym świecie przewodniki w j. angielskim Lonely Planet, literatura podróżnicza – to właśnie u nas znajdziecie!
Zapraszamy w piątek (20.11) i sobotę (21.11) w godz. 11-18 oraz w niedzielę (22.11) w godz. 10-16.

Kategorie: InformacjeTagi: , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.