Mapy i plansze geograficzne Nowej Ery już dostępne w Lider Serwis

Największe polskie wydawnictwo edukacyjne, od ponad 20 lat obecne na rynku książki, ma za sobą ogromne doświadczenie, które pozwoliło mu na wzbogacenie oferty podręczników i materiałów metodycznych do wszystkich poziomów nauczania również o część multimedialną, a także – interesującą dla Lider Serwis – kartograficzną.
Zawsze blisko nauczyciela i ucznia, Nowa Era opierając się na ścisłej współpracy z gronem znakomitych ekspertów, czynnych nauczycieli i specjalistów od dydaktyki, przygotowała zestaw map ściennych i plansz pomocnych w nauczaniu geografii i przyrody, przydatnych od przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum aż szkolnictwa ponadgimnazjalnego.

W ofercie znajdują się mapy regionalne, dwustronne: ogólnogeograficzne i krajobrazowe Mazowsza, Pomorza i Małopolski, na mapach fizycznych jest Polska, Europa, świat, ale też budowa geologiczna, klimat czy podział administracyjny. Wszystkie te zagadnienia, obecne w programach nauczania i wymagane podczas sprawdzianów i egzaminów, przedstawiono poglądowo na mapach ściennych i planszach edukacyjnych.  Opracowane i zilustrowane w znakomity, obrazowy sposób tym łatwiej trafiają do uczniowskiej pamięci, że operują obrazem i uporządkowanym schematem.

Doskonałej jakości mapy ścienne i plansze oficyny wydawniczej Nowa Era to doskonała pomoc szkolna, z której warto korzystać na równi z podręcznikiem, jak również mieć je w swojej ofercie. Na pewno podniosą atrakcyjność każdej lekcji geografii!

Zobacz ofertę w ArtTravel.pl 

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.