Nowości od znakomitego wydawcy przewodników Dorling Kindersley

Oferta Lider Serwis wzbogaciła się w ostatnim czasie o kilkanaście nowych tytułów Dorling Kindersley.

To brytyjska oficyna, która od chwili powstania w 1974 roku specjalizuje się w ilustrowanych publikacjach dla dzieci i osób dorosłych, należy do międzynarodowej grupy wydawniczej Penguin Random House, cieszącej się znakomitą opinią wśród czytelników. W ciągu ponad 40 lat działalności ich książki wydano w 87 krajach świata i 62 językach.
Ważną częścią oferty są tam cenione przewodniki turystyczne, będące wyjątkowym połączeniem ciekawych, wyrazistych tekstów ze świetnymi zdjęciami i ilustracjami, co daje razem doskonałą kombinację informacji niezbędnych każdemu podróżującemu, w jednym, poręcznym pakiecie.
Portfolio tytułów DK jest naprawdę obszerne. Przewodniki po światowych metropoliach, takich jak kosmopolityczny Londyn  czy tętniący życiem Nowy York lub urokliwych regionach lubianych przez nas destynacji, na przykład z Dubrownikem i Wybrzeżem Dalmatyńskim, afrykańskie klimaty Kenii i RPA, za którymi tęskni się zwłaszcza zimą i pachnące curry Indie, gdzie zapraszają nas Delhi, Agra i Dżajpur. Te i wiele innych nowości Dorling Kindersley dostępnych także na Arttravel.pl naprawdę zachęca do turystycznej aktywności!
Oryginalne, anglojęzyczne wersje publikacji na pewno przydadzą się wszystkim stawiającym na praktyczną, użyteczną w podróży wiedzę, podaną w przyjazny, klarowny sposób. No i przy okazji – to niebanalny trening języka angielskiego! Doceni je każdy, nawet wymagający użytkownik.

Zobacz ofertę Dorling Kindersley w ArtTravel.pl

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.