7 Warszawskie Targi Książek [19-22 maj]

Kolejny raz możecie spotkać się z nami na Stadionie Narodowym podczas 7 edycji Warszawskich Targów Książki, które odbędą się 19-22 maja. Tegorocznym gościem honorowym imprezy są Węgry, lecz podczas wydarzenia zaprezentują się również wydawcy z wielu innych państw całego świata. Status gościa specjalnego przyznano Barcelonie. Po zapoznaniu się z ofertą literatury Katalonii i rozbudzeniu apetytów, zapraszamy na nasze stoisko, aby przy pomocy naszych przewodników przygotować się na zwiedzenia tego pięknego zakątka Europy.

Warszawskie Targi Książki to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Podczas tych kilku dni uczestnicy targów będą mieli możliwość wziąć udział m.in. warsztatach czy w spotkaniach z autorami książek. O randze wydarzenia może świadczyć to, iż impreza corocznie ustanawia nowe rekordy. Poprzednią odsłonę targów odwiedziło 72 000 osób, które mogły uczestniczyć w ponad 1000 dedykowanym im wydarzeniom. W 2015 roku pojawiło się aż 860 wystawców z 29 krajów. Byliśmy jednymi z nich.

W tym roku pojawimy się na Stadionie Narodowym ponownie. Należy nas szukać pod numerem 143 w sektorze D19. Odwiedziny naszego stoiska to świetna okazja by przygotować się na letnie podróże. W naszej ofercie znajdziecie najpopularniejsze przewodniki anglojęzyczne (Lonely Planet, Rough Guides), a także całkiem świeże wydania przewodników z serii Travelbook wydawnictwa Bezdroża. Warto także zabrać ze sobą mapę – polecamy wysokiej jakości produkty od Freytag & Berndt. Ponadto zjawiskowe włoskie globusy (Nova Rico oraz Zoffoli) i pomoce edukacyjne, mapy ścienne, puzzle (ArtGlob) oraz literatura podróżnicza.

Do zobaczenia na targach. Obecność obowiązkowa!

Kategorie: InformacjeBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.