Nowa, krakowska księgarnia stacjonarna Arttravel

Na początku kwietnia 2016 r. specjalizująca się w ofercie turystycznej sieć księgarni ArtTravel otworzyła swój nowy, trzeci już po Łodzi i Warszawie, punkt stacjonarny, tym razem w Krakowie.

Księgarnia usytuowana w dzielnicy Podgórze, mieści się przy ulicy Bonarka 19, w pobliżu dużego centrum handlowego i dzięki temu jest świetnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta i jego przedmieść. Można w niej znaleźć bestsellery i nowości z zakresu turystyki, m.in. mapy i plany miast, atlasy samochodowe i turystyczne, przewodniki i rozmówki, albumy i poradniki oraz wiele interesujących tytułów z literatury podróżniczej i reportażowej. Od ręki dostępne są wyselekcjonowane pozycje, pozostałe można zamówić w księgarni internetowej www.arttravel.pl i odebrać na miejscu bez ponoszenia kosztów przesyłki. Wszystkie publikacje (ponad 5000) oferowane są z atrakcyjnymi rabatami od cen detalicznych.

Lonely Planet, Rough Guides, Michelin, Dorling Kindersley, National Geographic, Pascal, Plan, Bezdroża, ExpressMap, Compass, ITMB, Freytag & Berndt, Nelles, Marco Polo – to tylko niektóre renomowane marki i ich produkty dostępne w ofercie ArtTravel.

Na uwagę zasługuje też fakt, iż oprócz tradycyjnych map czy książek, w księgarni nabyć można pomoce edukacyjne dla dzieci i młodzieży, takie jak globusy m.in. znakomitych włoskich producentów Zoffoli i Nova Rico, geograficzne układanki i puzzle, mapy ścienne, a dla odbiorcy dorosłego – stylowe globobary, doskonałe na prezent.

Księgarnia ArtTravel czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-18.00. Wykwalifikowani księgarze z turystycznym doświadczeniem w razie potrzeby mogą służyć pomocą w wyborze najlepszych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów.

Największa w polskim internecie specjalistyczna księgarnia turystyczna, działająca pod adresem www.arttravel.pl, zaprasza do współpracy!

Kategorie: InformacjeBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.