Arttravel.pl na KOLOSACH

Podczas tegorocznej edycji KOLOSÓW – Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, po raz pierwszy wśród towarzyszących imprezie wystawców pojawiła się też nasza księgarnia turystyczna Arttravel.pl. Nasze stoisko odwiedziły tysiące gości, a niektórzy spośród nich mieli możliwość spotkania z tak znanymi autorami jak Tomek Michniewicz i Weronika Mliczewska.

Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy przewodniki turystyczne najlepszych światowych wydawnictw: Lonely Planet, Rough Guides, Bradt Travel Guides, najnowsze mapy każdego niemal zakątka świata, szeorki wybór literatury podróżniczej, stylowe gadżety będące doskonałym prezentem dla każdego wielbiciela podróży oraz globusy, które każdemu wnętrzu dodają wyrazistego charakteru.

Nieprzypadkowo Trójmiasto dorobiło się miana polskiego okna na świat. To tu cumował „Batory”, to stąd marynarze polskiej floty handlowej wyruszali w mniej lub bardziej egzotyczne rejsy, to tutaj busola kierowała marynarzy z odległych zakątków globu. Tutaj wreszcie myśl o dalekich podróżach miała zawsze bardziej realny kształt, nawet w najtrudniejszych dla powojennej Polski czasach. Nieprzypadkowo też to właśnie Gdynia – miasto tętniące młodością i ludzką energią – jest od wielu lat gospodarzem KOLOSÓW. Z pewnością wrócimy tam w przyszłości.

Kategorie: InformacjeTagi: , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.