Lider Serwis oficjalnym dystrybutorem map National Geographic

Jesteśmy dumni mogąc poinformować, że od marca 2017 nasza firma została oficjalnym autoryzowanym dystrybutorem map National Geographic. To wydawnictwo z długimi tradycjami, któremu zawsze udaje się zachować najwyższą dokładność i unikać kompromitujących pomyłek kartograficznych.

Historia National Geographic zaczęła się pod koniec XIX w. od wydawania czasopisma „The National Geographic Magazine”. Przez ponad sto dwadzieścia lat periodyk doczekał się kilkudziesięciu lokalnych edycji językowych, w tym również polskiej, dostępnej od 1999. Marka kojarzona z rzetelną informacją geograficzną oraz z najwyższym poziomem fotograficznym przez lata wyewoluowała w różnych kierunkach, wciąż pozostając liderem na rynku czasopism podróżniczych. Dziś znana jest też z tematycznych kanałów telewizyjnych, przewodników i literatury turystycznej oraz z najwyższej jakości map.

Dbałość o detale i wyróżnia mapy NatGeo spośród konkurentów, a ponadczasowa stylistyka kartografii sprawia, że nie da się ich pomylić z innymi. W naszej ofercie znajdują się mapy ścienne w różnych rozmiarach, na rurkach, podkładzie korkowym lub magnetycznym. Mapy ścienne poszczególnych kontynentów i krajów oraz oczywiście Świata łączą w sobie zalety praktyczne i są jednocześnie doskonałym elementem dekoracyjnym.

Szczegółową ofertę można obejrzeć >TUTAJ<

 

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.