Księgarnia Arttravel w Krakowie zmienia adres

Należąca do Lider Serwis księgarnia Arttravel w Krakowie przenosi się do nowej lokalizacji przy ul.Dietla 75, tuż przy Starowiślnej. Większa powierzchnia handlowa w lepiej skomunikowanym miejscu to szansa na poszerzenie asortymentu i dotarcie do nowych klientów.

Księgarnia specjalistyczna o profilu podróżniczym posiada w swojej ofercie największy w Polsce wybór polskich i importowanych przewodników turystycznych, map samochododowych, atlasów, map turystycznych, globusów, map ściennych i literatury podróżniczej.

Wśród przewodników turystycznych szczególnym zainteresowaniem cieszą się książki wydawnictw Lonely Planet, Pascal, Bezdroża, Dorling Kindersley, Rough Guides, Berlitz, Insight Guides i Rewasz. Dużą popularność zyskały mapy drogowe i turystyczne wydawnictw Freytag&Berndt, Shocart, Michelin, Kompass, Reise Know-How, ITMB, Jana Seta, Nelles, Expressmap, Compass, Cartomedia, Galileos oraz mapy ścienne National Geographic, Stiefel, Ray&Co i EkoGraf. Ważne miejsce w ofercie księgarni zajmują produkowane w różnych rozmiarach globusy podświetlane Nova Rico i globobary Zoffoli.

Kategorie: InformacjeTagi: , , , , , , , , , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.