Mapy zdrapki ARTGLOB

W ofercie Lider Serwis produkty marki ARTGLOB zajmują szczególne miejsce. Po mapach ściennych i edukacyjnych podkładkach na biurko do katalogu  dołączyły również mapy zdrapki.

Mapy zdrapki to nowa kategoria produktów kartograficznych zdobywająca coraz większą popularność. W ofercie Lider Serwis można znaleźć już dwie takie mapy  sygnowane logiem ARTGLOB. Świat w skali 1:50 000 000 to w pełni funkcjonalna, czytelna mapa polityczna pokryta warstwą łatwej do usunięcia złotej farby. Mapa zapakowana jest w estetyczną tubę, wewnątrz której użytkownik znajdzie również pinezki. Podobna, choć odróżniająca się kolorem tuba, służy również za opakowanie mapy Europy w skali 1:9 000 000. Mapa polityczno-drogowa umieszczona pod warstwą do zdrapywania uwzględnia stan na początek roku 2017. Dodatkowym atutem jest umieszczenie na warstwie do zdrapywania konturów poszczególnych regionów administracyjnych (województwa, landy, kantony itp), co znacząco podnosi funkcjonalność mapy i ułatwia orientację.

Mapy zdrapki ARTGLOB to produkt adresowany przede wszystkim do osób poszukujących niebanalnego i charakteryzującego się wysoką jakością prezentu. Ich niewątpliwe walory edukacyjne sprawiają, że są również świetną propozycją dla dzieci.

Kategorie: InformacjeTagi: , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.