Przewodniki Rother w Lider Serwis

Bliski kontakt z przyrodą, wspaniałe widoki, czyste powietrze i ciekawe miejsca na odpoczynek to najlepsze paliwo dla miłośników pieszych wędrówek. Monachijskie wydawnictwo Rother od blisko 100 lat pomaga im opisując najciekawsze trasy dla piechurów.

Poza edycjami w językach niemieckim i angielskim na naszym rynku dostępne są również polskie, których wydawcą jest Lider Serwis. Dwa pierwsze tytuły – Islandia i Madera – są już dostępne, dwa kolejne – Sycylia i Teneryfa – będą w sprzedaży od sierpnia 2017. Po polsku jest również dostępny przewodnik po Karkonoszach.

Przewodniki Rother  zostały stworzone specjalnie dla ludzi, kórzy nie boją się ubrudzić sobie butów, a komfort i wygody turystycznych enklaw wolą zostawić innym. Dedykowane pieszej turystyce zawierają wszystko, co jest ważne i konieczne dla miłośnika trekkingu. Dokładne opisy tras, komunikacji czy noclegów oraz mapy, informacje o przewyższeniach i koordynaty GPS są gwarancją udanej wędrówki. Z przewodników chętnie korzystają zaawansowani turyści, którzy preferują kilkudniowe, trudne trasy, a początkujący miłośnicy łatwiejszych wędrówek zyskują dzięki nim niezbędną wiedzę do budowania własnego doświadczenia.

Pełną ofertę Rothera można zobaczyć TUTAJ

Kategorie: Informacje, Nowości w ofercieTagi: , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.