Księgarnia w Warszawie w nowym miejscu

Od 14 sierpnia warszawska księgarnia Arttravel.pl przenosi się do większego i lepiej widocznego lokalu, który podobnie jak teraz mieści się w Pasażu Muranów. Nowy adres księgarni to al. Jana Pawła II 45A/lok 50.

Po zmianach w Krakowie przyszedł teraz czas na zmiany w Warszawie. Dwukrotnie większa powierzchnia pozwala na znaczące poszerzenie dostępnej na miejscu oferty map i przewodników. Księgarnia oferuje największy wybór globusów podświetlanych i zwykłych oraz map ściennych. W księgarni można też zamówić mapy ścienne na podkładzie magnetycznym lub do wpinania. Różnorodność dostępnych obramowań i sposobów wykończenia sprawia, że każdy klient wymagający od mapy czegoś więcej będzie z pewnością usatysfakcjonowany. Uzupełnieniem oferty jest literatura podróżnicza i specjalistyczna adresowana do miłośników żeglarstwa, wypraw rowerowych i motocyklowych, nurkowania, narciarstwa i snowboardingu oraz fotografii.

Wśród przewodników turystycznych szczególnym zainteresowaniem cieszą się książki wydawnictw Lonely Planet, Pascal, Bezdroża, Dorling Kindersley, Rough Guides, Berlitz, Insight Guides i Rewasz. Dużą popularność zyskały mapy drogowe i turystyczne wydawnictw Freytag&Berndt, Shocart, Michelin, Reise Know-How, ITMB, Jana Seta, Nelles, Expressmap, Compass, Cartomedia, Galileos oraz mapy ścienne National Geographic, Stiefel, Ray&Co i EkoGraf. Nie mniej ważne miejsce w ofercie zajmują produkowane w różnych rozmiarach globusy podświetlane Nova Rico i globobary Zoffoli.

Kategorie: InformacjeBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.