Sycylia i Wyspy Liparyjskie – nowy przewodnik Rother po polsku

Lider Serwis oddaje do rąk czytelników nowy przewodnik z serii dla wielbicieli pieszych wycieczek. Sycylia i Wyspy Liparyjskie to popularny kierunek wakacyjnych podróży wielu Polaków. Ci, którym nie wystarcza zwiedzanie głównych atrakcji i leżenie na plaży, znajdą w przewodniku 58 tras, obejmujących zarówno lekkie wycieczki po kąpieliskach wzdłuż wybrzeża, jak i wymagające wędrówki górskie. Wyznaczone trasy są w większości przewidziane jako wycieczki piesze prowadzące przez rezerwaty przyrody, miejsca historyczne, plaże i na przepiękne wyspy leżące na Morzu Tyrreńskim – Wyspy Liparyjskie, Egadzkie i Pelagijskie.

Przewodniki Rother  zostały stworzone specjalnie dla ludzi, którzy nie boją się ubrudzić sobie butów, a komfort i wygody turystycznych enklaw wolą zostawić innym. Dedykowane pieszej turystyce zawierają wszystko, co jest ważne i konieczne dla miłośnika trekkingu. Dokładne opisy tras, komunikacji czy noclegów oraz mapy, informacje o przewyższeniach i koordynaty GPS są gwarancją udanej wędrówki. Z przewodników chętnie korzystają zaawansowani turyści, którzy preferują kilkudniowe, trudne trasy, a początkujący miłośnicy łatwiejszych wędrówek zyskują dzięki nim niezbędną wiedzę do budowania własnego doświadczenia.

Poza edycjami w językach niemieckim i angielskim na naszym rynku dostępne są również polskie, których wydawcą jest Lider Serwis. Trzy pierwsze tytuły – Islandia, Madera i Sycylia – są już dostępne, a kolejny – Teneryfa – już wkrótce pojawi się w sprzedaży. Po polsku jest również dostępny przewodnik po Karkonoszach.

Pełną ofertę przewodników Rothera można zobaczyć TUTAJ

Kategorie: InformacjeBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.