EkoGraf – duża ścienna dwustronna mapa Polski do ćwiczeń

Kto się uczył geografii wskazać wszystko na mapie potrafi. A kto się nie uczył ten sam sobie winien. Ale nic straconego, do nauki mamy świetny rekwizyt. Fizyczna mapa Polski przedstawiająca ukształtowanie powierzchni w postaci klasycznej siatki poziomic wypełnionych dopracowanym wizualnie cieniowaniem zawiera również pełną informację dotyczącą krain geograficznych, a także główne drogi i miejscowości. Zobacz w naszym sklepie

Wyraźnie zaznaczone są na niej obszary parków narodowych i punktowo parki krajobrazowe wraz z ich opisem. Klasyczna kolorystyka, czytelność i najwyższa jakość edytorska dopełnia całości. Mapa jest idealną pomocą dydaktyczną dla uczniów na lekcjach geografii, środowiska czy też biologi.

Druga strona mapy to wersja pozbawiona nazewnictwa idealna do powtórzenia wiedzy o krainach geograficznych i położeniu różnych miejscowości oraz wiadomości z innych obszarów edukacji szkolnej. Zarówno szkoły podstawowej, gimnazjów czy też liceów. Laminat pokrywający stronę do ćwiczeń daje możliwość pisania po mapie pisakami suchościeralnymi.

 

Kategorie: InformacjeBookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.