Mapy ścienne na zamówienie z dodatkowymi informacjami o Państwa firmie

Wisząca na ścianie efektowna mapa może zachwycać podobnie jak malarskie arcydzieło, piękne zdjęcie czy interesująca grafika. To zarazem bardzo skuteczny nośnik informacji skierowanej do Klienta, który w domu, w firmie czy w instytucji publicznej równie mocno przyciąga wzrok i zainteresowanie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby również Państwa firma posiadała mapę, na której zaznaczone będą jej oddziały, adresy i numery telefonów.

Mapa właściwości prokuratur

Posiadamy bogatą, stale aktualizowaną bazę kartograficzną, która pozawala nam dowolnie kształtować obszar mapy i zamieszczone na niej informacje. Przy projektowaniu mapy we współpracy z Klientem dbamy o najdrobniejsze detale, tak aby efekt końcowy idealnie odpowiadał oczekiwaniom. Nasze mapy drukujemy wykorzystując najnowocześniejszą ekologiczną technologię druku solwentowego, dzięki której mapa jest odporna na działanie światła słonecznego i pozwala na zachowanie wyrazistości kolorów  przez wiele lat. Przy zamówieniu większej liczby kopii wykorzystujemy druk offsetowy. Różnorodność dostępnych obramowań i sposobów wykończenia daje możliwość pełnego dopasowania mapy do Państwa potrzeb.

Możemy przykładowo:

- umieścić na zewnętrznych marginesach mapy logo i inne informacje

- nanieść na siatkę mapy dodatkowe elementy, jak siedziby oddziałów i obszar działania firmy lub inne wybrane informacje

- dodać powiększone mapy wybranych rejonów Polski lub Europy

Poniżej prezentujemy kilka z naszych zrealizowanych wcześniej projektów.

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 8.30-18.00 od poniedziałku do piątku:

Kategorie: InformacjeTagi: , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.