ARTGLOB prezentuje nowość – mapę zdrapkę Polski

Mapa zdrapka Polski ARTGLOB

Mapa zdrapka Polski ARTGLOB

Z dumą oddajemy do rąk nabywców nową mapę marki ARTGLOB. Mapa zdrapka Polski to kolejny po Świecie i Europie produkt w serii, który ma wszelkie szanse powtórzyć, a nawet powiększyć sukces poprzednich map.  Nowoczesna stylistyka w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów sprawia, że wygląda świetnie zarówno w opakowaniu jak też z bliska.

Pod łatwą do usunięcia srebrną farbą mieści się w pełni funkcjonalna mapa administracyjna. Dla zapewnienia lepszej orientacji na zewnętrznej warstwie umieszczona została siatka granic województw i powiatów oraz najważniejsze miasta. Arkusz zawiera też flagę i godło Polski oraz herby województw i największych miast.

Estetyczna i trwała tuba do przechowywania mapy jest opakowaniem, które nie wymaga żadnych dodatków, kiedy myślimy o sprawieniu komuś prezentu.

Dodatkowym atutem wszystkich zdrapek ARTGLOB jest zawsze konkurencyjna cena, która w połączeniu z nienaganną jakością i dbałością o szczegóły sprawia, że w kategorii map zdrapek produkty są najczęściej wybierane przez klientów.

Zobacz pełną ofertę dostępnych map zdrapek ARTGLOB

Kategorie: InformacjeTagi: , , , , , , , , Bookmark

Możliwość komentowania jest wyłączona.