Import globusy

Globusy
Lider Serwis jest importerem globusów najbardziej znanych europejskich i światowych marek: Nova Rico i Zoffoli.

Nova Rico, jeden z największych producentów tego asortymentu w Europie i w świecie, funkcjonuje od 1955 r. Globusy tej renomowanej marki przygotowywane są w ponad 30 wersjach językowych, w tym w polskiej, a kartografia wykorzystywana do ich produkcji jest regularnie aktualizowana. Produkty Nova Rico wyróżniają się nie tylko precyzją i jakością odwzorowania kartograficznego, ale również innowacyjną techniką produkcji, zróżnicowanym wzornictwem i dbałością o detale. Są wśród nich globusy o różnym przeznaczeniu, wielkości i formie: biurkowe, stojące, podświetlane, plastyczne, służące do nauki poprzez zabawę, stylizowane, nowoczesne, z mapą fizyczną, polityczną, historyczną, mapą nieba.

Globusy renomowanej marki włoskiej Zoffoli, powstałej w 1949 r., w idealny sposób łączą osiągnięcia dawnego rzemiosła z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak też antyczne stylizacje i walory merytoryczne współczesnej kartografii. Producent poświęca szczególną uwagę na materiały i surowce wykorzystywane do produkcji, dzięki czemu spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbałość o szczegóły pozwala na uzyskanie wysokiej jakości produktów. W portfolio Zoffoli są globusy w wersji klasycznej, jak też w formie globobarki do przechowywania napojów i drobiazgów.

Dzięki współpracy ze wspomnianymi producentami nasza oferta obejmuje szeroki wybór globusów, zarówno edukacyjnych, jak i dekoracyjnych. Globusy edukacyjne przeznaczone są na rynek szkolny oraz do użytku domowego dla osób w różnym wieku. Globusy dekoracyjne i globobarki, wyróżniające się atrakcyjną formą wizualną, mogą pełnić rolę elementu wystroju wnętrza domu, biura czy gabinetu.

Strona producenta: www.novarico.com, www.zoffoli.com

 

Import kartografia

Lider Serwis jest importerem produktów największych wydawców kartografii w Europie: Nelles, Stiefel, Frytag & Berndt.

Nasza oferta obejmuje mapy ścienne oraz mapy i atlasy drogowe, plany miast, mapy turystyczne.

Znajdujące się w naszej ofercie ścienne mapy polityczne, administracyjne, kodów pocztowych, fizyczne, plastyczne, historyczne, drogowe, świata, kontynentów, miast i Polski, przygotowane są zgodnie z najnowszą technologią. Powleczone zostały folią matową umożliwiającą pisanie mazakami suchościeralnymi i oprawione w rurki z PCV, zapewniającymi wygodne korzystanie (usztywniają mapę, ułatwiają jej rozwinięcie i zwinięcie). Mapy te mogą być używane zarówno jako pomoc naukowa, jak też jako element dekoracji biura czy domu.

Nasze portfolio kartograficzne tworzą atlasy i mapy samochodowe oraz plany miast, jak też mapy regionów z całego świata i mapy turystyczne (rowerowe i trekingowe). Wszystkie produkty odznaczają się funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania od strony kartograficznej i produkcyjnej. Wszystkie zawierają dodatkowo najważniejsze informacje turystyczne. Wszystkie są regularnie aktualizowane.

Strony producentów: www.freytagberndt.at, www.nelles-verlag.de, www.stiefel-online.de

Możliwość komentowania jest wyłączona.